/

Galvasukis.lt

El. paštas
Adresas
Linkmenų g. 15, Vilnius, 09300, Lietuva
Telefonas 1

Esame vienintelė tokio pobūdžio erdvė Vilniuje: daugybė galvosūkių, dėlionių, virtualių žaidimų ir muzikos instrumentų! Įdomios edukacinės programos ir nepamirštami vaikų gimtadieniai!
Esame energingi, kitokie ir norime savo visas jėgas atiduoti vaikų geroms emocijoms ir patyrimams.
Kiekvienas čia ras dar nematytų dalykų, negirdėtų skambesių. Edukacinė erdvė sukurta vaikams, tačiau tinka ir suaugusiems. Užtikriname, kad kiekvienas atėjęs pajus pažinimo džiaugsmą iš naujo.
Esame tam, kad vaikai nenustotų norėti pažinti, pajausti, išgirsti. Šioje edukacinėje pažinimo erdvėje skatiname vaikų smalsumą, kūrybiškumą ir žingeidumą. Vaikai šioje erdvėje turi visišką laisvę bandyti ir eksperimentuoti. Čia jie sužinos apie tam tikrus fizikos dėsnius. Galės groti ne tik pianinu, tačiau išbandyti ir Mėnulio būgnelį. Čia viskas paprasta, bet kitaip.
Mes orientuojamės į neformalaus vaikų ugdymo formavimą, nes laisvalaikio kultūra turi didelę reikšmę asmenybės tobulėjimui. Tinkamas neformaliojo vaikų švietimo organizavimas ir įgyvendinimas atitraukia vaikus nuo beprasmio laiko leidimo. Dalyvaudami neformaliojo švietimo veikloje vaikai ugdo kompetencijas, kurios leidžia jiems tapti aktyviems visuomenės nariams, savarankiškai spręsti gyvenime kylančias problemas.

Vadovaujamės principu, kad patrauklu yra tai, kas priverčia mąstyti. Norime, kad ne tik gražius eksponatus pamatytų vaikai, tačiau, kad pats apsilankymas pažinimo erdvėje paliktų išliekamąją vertę.

Erdvėje yra daugiau, nei 20 skirtingų edukacinių eksponatų, kuriuos galite dėlioti, sukti, spausti, mesti, surinkti, groti, lipti ir visa tai paliesti savo rankomis! Tai daiktai ne už stiklo, tai daiktai Jums – tobulėti, sužinoti ir kurti!

Palikti atsiliepimą apie Galvasukis.lt

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *