Mamai ir vaikui
/
Fabijoniškės

Estradinio dainavimo studija DO RE MI FA

Adresas
Visorių 8 , Vilnius
Telefonas 1

Jeigu norite, kad Jūsų vaikas išmoktų profesionaliai dainuoti, susirastų draugų, įgytų pasitikėjimo savimi, savarankiškumo, dalyvautų konkursuose ir festivaliuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, filmuotųsi TV projektuose – laukiame Jūsų estradinio dainavimo studijoje „DO RE MI FA VAIKAI“ Fabijoniškėse (Visorių 8) arba popgrupėje „DO RE MI FA“ Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje, Naujininkuose.
Vaikai priimami nuo 5-16 metų amžiaus. Popgrupė „DO RE MI FA“ jau atšventė savo 20 metį. Dalyvaudami konkursuose, festivaliuose, aplankėme 10 šalių – Lenkiją, Latviją, Estiją, Ukrainą, Ispaniją, Italiją, Bulgariją, Švediją, Prancūziją, Graikiją. Esame tapę daugybės konkursų nugalėtojai, laureatai. Su vaikais ir jaunimu dirba mokytoja ekspertė, šios grupės įkūrėja.

Vidurkis: 5.05 (18 vertinimas/ai)
Puikiai
18
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Anonimiškas

Patinka būti čia, nes gražios dainos, žaidžiame visokius žaidimus, geros draugės.

3 m. ago
Anonimiškas

Labai patinka dainuoti ir žaisti šioje studijoje. Dar patinka vadovė, labai gražios dainos.

3 m. ago
Anonimiškas

Man labai patinka studija „DO RE MI FA“, nes gera mokytoja Asta Drevinskienė ir labai faini vaikai.

3 m. ago
Anonimiškas

Vadovė Asta Drevinskienė, subūrusi vaikus dainavimui, yra ne tik kvalifikuota pedagogė, sugebanti perteikti sukauptas savo žinias, praktiškai paruošti vaikus scenai ir konkursams, bet ir puiki asmenybė, sukurianti komfortišką mikroklimatą užsiėmimų metu, kas yra labai svarbu vaikams tobulėti ir atsiskleisti.

3 m. ago
Anonimiškas

Dainavimo studijoje „DO RE MI FA VAIKAI“ man patinka vadovė Asta Drevinskienė, labai patinka dainuoti su mikrofonais. Čia galima dainuoti solo arba grupėje. Man patinka dainuoti su aranžuotėmis. Liuks !!! Anksčiau lankiau kitą chorą, kurio atsikračiau. Labai apsidžiaugiau atėjusi į šią popgrupę. Iš pradžių galvojau, kad ir čia bus nesąmonė, bet taip nebuvo. LOVE FROOM TEACHER ASTA 🙂

3 m. ago
Anonimiškas

Popgrupė „DO RE MI FA“ yra tiesiog nuostabi. Mūsų vadovė Asta Drevinskienė yra puikus žmogus. Ji labai miela, rūpestinga ir nuoširdi. Visada žinai, kad jei kas negerai, gali kreiptis į Ją. Važiuojame į daug konkursų bei festivalių. Užimame laureatines vietas. Dalyvaujame ne tik renginiuose Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šios grupės veikloje dalyvauju šeštus metus ir nebuvo nei vieno karto, kad nenorėčiau eiti į pamoką. Mūsų grupė tiesiog TOBULA:)

3 m. ago
Anonimiškas

Šioje nuostabioje popgrupėje aš turiu puikių draugų. Joje išmokau taisyklingai dainuoti. Mes mokomės daug daug dainų. Su šia grupe mes dažnai keliaujame: buvome Švedijoje, Latvijoje ir dar daug kur. Nuostabi mokytoja Asta Drevinskienė įkvėpė mus pamilti dainavimą. Nuo tada mes labai gerai dainuojame ir laimime prizines vietas. Popgrupėje „DO RE MI FA“ aš ir mano draugai jaučiamės puikiai.

3 m. ago
Anonimiškas

Lankau estradinio dainavimo studiją „DO RE MI FA VAIKAI“ 3 metus. Dainuoti, koncertuoti man labai patinka. Kartu su grupe aš aplankiau tokias puikias šalis, kaip Italija, Graikija.Graikija mus pasitiko puikiu oru, šilta jūra. Graikijoje teko ne tik dalyvauti Tarptautiniame konkurse, bet ir pakeliauti. Ypač patiko vienas seniausių seniausių pasaulio miestų – Atėnai. Tai yra muziejus po atvirum dangumi. Teko pabūvoti ir prie Korinto kanalo. Kanalas jungia Jonijos jūrą ir Egėjo jūrą. Kanalą supančios uolos siekia 17 m aukštį. Taip pat aplankėme vieną garsiausių Graikijoje – Šv.Potapijaus vienuolyną. Tai veikiantis moterų vienuolynas, esantis 700 m aukštyje. Labai noriai dalyvauju Tarptautinuose konkursuose kitose šalyse, nes pamatau atlikėjų iš daugybės šalių pasirodymus ir tai motyvuoja mane pasitemti, dar labiau stengtis ir mokytis dainuoti.

3 m. ago
Anonimiškas

Dainuoti popgrupėje DO RE MI FA pradėjau prieš dešimt metų. Ir galiu drąsiai sakyti, jog šie dešimt metų buvo patys šauniausi, praleisti su nuostabiais žmonėmis, o priešakyje – su profesionalia ir vaikus mylinčia vadove Asta Drevinskiene. Išmokau balso valdymo paslapčių, įgijau sceninės patirties bei savarankiškumo, o smagiausia būdavo, kai vasarą visi kartu leisdavomės į tarptautinius konkursus Bulgarijoje, Ukrainoje, Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Graikijoje. Neįsivaizduoju, kas būtų buvę, jei mano geriausia draugė prieš dešimt metų nebūtų pasiūliusi prisijungti prie popgrupės DO RE MI FA. Užaugau kartu su DO RE MI FA ir laiką, praleistą grupėje, visuomet prisiminsiu su šypsena, nes čia visuomet jaučiausi laiminga.

3 m. ago
Anonimiškas

Labai puiki mokytoja:), susitaria net su labiausiai išlepintas ir išdykusiais vaikais :). Mano dukra labai noriai eina į Astos Drevinskienės studiją ir stengiasi dainuoti. Jau matyti geri rezultatai :)))

3 m. ago
Anonimiškas

Do Re Mi Fa vadovę Astą Drevinskienę galima apibūdinti tik geriausiais žodžiais: pirmiausiai tai nuostabus žmogus; savo srities profesionalė kelianti aukščiausius tikslus ir reikalavimus ne tik sau, bet ir savo mokiniams. Energinga įvairių festivalių organizatorė. Ambicinga, reikli vadovė, be galo mylinti savo auklėtinius. Mes, kaip tėvai, norime pasidžiaugti, kad vienų metų bėgyje mūsų mažoji daininikė su “Spindulėlių” grupe ne tik sudalyvavo keliuose muzikiniuose festivaliuose, įrašė dainų kompaktą, bet ir nusifilmavo LRT projekte. Ir mes, ir mūsų Urtytė esame be galo laimingi, kad patekome į vadovės Astos rankas ir globą! Linkime didžiausios kūrybinės sėkmės ateityje!

3 m. ago
Anonimiškas

Grupė „Do Re Mi Fa“ – antrasis mano gyvenimas. Joje praleidžiu daug laiko ne tik dainuodama, bet ir bendraudama su grupės nariais ir su mylima vadove Asta. Kartu dainuodami ir koncertuodami Lietuvoje bei užsienyje susidraugavome ir tapome kaip šeima. Visada stengiamės nenuvilti vadovės, gerai dainuoti, ir mums pasiseka – visada laimime prizines vietas net tarptautiniuose konkursuose! Ačiū, kad esate, vadove Asta ir visi mano grupės draugai!:).

3 m. ago
Anonimiškas

“ Do Re Mi Fa “ grupė ir jos vadovė Asta Drevinskienė – puikiausias pasirinkimas mūsų dukros Letos gyvenime. Ji išmoko ne tik puikiai dainuoti, sceninės laikysenos bei kultūros, bet ir pamatė pasaulį. Kiekvienais metais vadovės organizuojamos kelionės plečia vaikų akiratį ir, svarbiausia, veda į pergales. Dėkojame vadovei už sunkų darbą ir kantrybę ir linkime naujų gražių pergalių, kelionių ir kūrybinės sėkmės!

3 m. ago
Anonimiškas

Musu dukryte Greta isiliejo i DO RE MI FA grupes gretas pries keleta metu. Prie kolektyvo pritapo ir susigyveno gana greitai. Patiko repeticijos, vadoves pastabos. O po repeticiju sekdavo konkursai, festivaliai, pasirodymai. Pasirodymai nuostabus, choreografija fantastiska. Labai dziaugiuosi pasiekimais ir vadoves begaliniu atsidavimu savo darbui, kurybai, meilei vaikams. Labai dziaugiuosi, kad dukrai patinka dainuot, patinka scena. Ji tuomet tarsi atgyja. Visi pasirodymai yra iamzinti, tad juos galima pasiziureti kada tik pageidauji. Aciu vadove Asta, kad Jus esate, kad gyvuoja pati sauniausia vokalo grupe DO RE MI FA!

3 m. ago
Anonimiškas

Do Re Mi Fa + pradėjome lankyti vos prieš metus. Bet dėka šaunaus kolektyvo ir pačios puikiausios vadovės Astos Drevinskienės mūsų aštuonmetė Luka ne tik pastebimai patobulino savo dainavimo, judesio ir bendravimo su kitais vaikais įgūdžius, bet ir labai noriai lanko visas kitas muzikos mokyklos pamokas. Juk tam, kad dainuoti Do Re Mi Fa + grupėje būtina puikiai mokėti solfedį, išmanyti muzikos istoriją, o dainuoti dainas pačiai sau akomponuojant fortepianu – tikras smagumėlis. Labai džiaugiamės, kad dukros laisvalaikis toks turiningas ir naudingas, o ir mūsų visa šeima puikiai leidžia laiką stebėdama Lukos pasirodymus įvairiuose festivaliuose, koncertuose ir net televizijos ekrane.

3 m. ago
Anonimiškas

Jau prabėgo mano 10 įsimintinų metų popgrupėje DO RE MI FA. Labai didžiuojuosi įgyta scenine patirtimi, vokalo gabumais, savarankiškumu ir pamatytomis nerealaus grožio šalimis. DO RE MI FA tai tarsi šeima, kuri išmoko visų būtiniausių dalykų, reikalingų vaikams ir jaunimui. Tik čia susiradau gerų ir ištikimų draugų, pradėjau labiau pasitikėti savimi, atradau meilę muzikai. Už viską turėčiau padėkoti mūsų vokalo pedagogei, ekspertei Astai Drevinskienei. Jos įdėtas sunkus darbas ir atsidavimas muzikai pakeitė mano gyvenimą.

3 m. ago
Anonimiškas

Pati geriausia pirmoji dainavimo mokytoja! Viltė visada noriai eina į užsiėmimus ir labai pamilo mokytoją Astą. Dėkui Jums už muzikos pamokas, tobulėjimą, visa tai leido išsipildyti Viltės didžiausiai svajonei išeiti į sceną vienai ir atlikti solinę dainą! Ačiū!

3 m. ago
Vilmantas tėtis

100 balų.

6 mėn. ago

Palikti atsiliepimą apie Estradinio dainavimo studija DO RE MI FA

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *