Aktyvus laisvalaikis
/
Vilniaus apskritis

COSMOS Place | Vaikų laisvalaikio ir edukacijos centras

El. paštas
Adresas
Lakūnų g. 24 Vilnius
Telefonas 1

COSMOS Place – pirmasis vaikų laisvalaikio ir edukacijos centras su interaktyvia erdve. Pasitelkdami pažangiausias inovatyvias technologijas, mes siekiame pažadinti vaikų kūrybiškumą ir smalsumą nuo pat mažų dienų.

Jūsų šventė – mūsų šventė! Švęskite gimtadienį  pas mus ir mes padovanosime jums nepamirštamas akimirkas, kupinas kruopščiai apgalvotų mielų smulkmenų. Pasirūpinsime ne tik indais/įrankiais, bet ir šventiniais užkandžiais bei dangiškais saldumynais.

Šventės metu linksmintis galėsite ne tik pasirinktame namelyje, bet ir naudotis kitomis Cosmos Place erdvėmis (projekcijų kambarys, laipiojimo siena, šviesos ir garso siena, grojančios virvės, laiptų namas, kamuoliukų baseinas, kreivi veidrodžiai, minkštasis kambarys). Mažesnėms kompanijoms paruošėme blizgantį ir kiliminį namukus, o didesnėms – medinį! Sunku išsirinkti? Prireikus transformuosime edukacinį kambarį ir paruošimę jį jūsų šventei. O kad šventė taptų ypatinga ir neužmirštama, siūlome užsisakyti vieną iš mūsų gimtadienio programų:
• Cukrinė Venera
• Paslaptingasis Fobas
• Baltoji Nykštukė Eridė
• Gyvybė žemėje
• Cosmos žemėlapis

Vidurkis: 5.05 (2 vertinimas/ai)
Puikiai
2
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Anonimiškas

Puiki laisvalaikio erdve, nuosirdziai rekomenduoju, mums tai atradimas Vilniuje, nes jau dauguma kambariu didziuosiuose prekybos centruose pabode ir nudeveti. Kas dar nebuvote, tikrai neprasausite uzsuke

1 m. ago
Alexandr Izmalkov

Buvome, išbandėme ir tikrai labai patiko. Manau čia turi apsilankyti kiekvienas vaikas.

1 m. ago

Palikti atsiliepimą apie COSMOS Place | Vaikų laisvalaikio ir edukacijos centras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *