Mokyklėlės
/
Kauno rajonas

CONVIVO laisvalaikio centras

El. paštas
Adresas
Gelžkeliuko g. 78 Girininkų II km. Alšėnų seniūnija Kauno, Kauno Apskritis, Lithuania

Galbūt visada svajojote išmokti joti žirgu ar pasiilgote laisvės?

Nuo šiol pažintį su elegantiškaisiais žirgais siūlo naujai duris atvėręs, jaukumu pulsuojantis, VšĮ “Convivo laisvalaikio centras”, kuris jus ne tik sužavės savo profesionalumu, tačiau ir nepakartojama aplinka.

Kiekvienas, tik atvėręs mūsų duris, čia galės pasijusti taip, lyg būtų atsidūręs nuosavame žirgyne, kuriame pirmiausia į akis kristų švara, subtili elegancija, ir pojūtis, kad kiekviena detalė yra kruopščiai parinkta profesionalų. Visi žmonės, nepaisant jų amžiaus, pomėgių, poreikių bei profesionalumo, čia atėję ras kažką sau.

Laisvalaikio centras ne tik siūlo jodinėjimus visiškai naujiems šioje srityje ar tiems, kurie su tuo jau puikiai susipažinę, tačiau, be viso to, kiekvienas gali gauti ir profesionalią bei tik jam skirtą treniruotę su žirgais, kurie pirklauso VšĮ “Convivo laisvalaikio centrui”. Taigi, norint susipažinti su šiuo sportu, jums nereikia jokio specialaus pasiruošimo! Pasirinkus individualią treniruotę, lankytojas gaus visą instruktoriaus dėmesį, kuris jam leis pasijusti daug saugiau, jei tai yra jo pirmieji žingsniai, bandant prisijaukinti jodinėjimą.

Tačiau, net ir tiems, kuriems toks sportas jau nebėra naujiena, individuali treniruotė taip pat gali būti naudinga – juk daug geriau, kai yra, kas jus mato iš šalies, gali pagirti ir pastūmėti į priekį ar profesionaliai aptarti daromas klaidas. VšĮ “Convivo laisvalaikio centras” gali būti naudingas net ir tiems, kurie žavisi šių nuostabių žirgų elegancija bei tvirtumu, tačiau jais nejodinėja arba tiems, kurie jodinėja ir savo pomėgį nori išreikšti vizualiai!

Tokiu atveju mes siūlome fotosesijas su žirgais, kurios pagyvins ir įprasmins jūsų nuotraukas, tuo pačiu suteikdamos nepamirštamus įspūdžius. Be viso to, kiekvienas lankytojas, turintis nuosavus žirgus, gali pasinaudoti gardų nuoma, kurioje net ir jūsų žirgas pasijus karaliumi! Žirgynas su nekantrumu laukia visų atvykstančių svečių!

Rengiame stovyklas vaikams: https://www.facebook.com/convivo.lt/photos/pb.239369402830606.-2207520000../2500423110058546/?type=3&theater

Palikti atsiliepimą apie CONVIVO laisvalaikio centras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *